Farma Kalhov, Kalhov

Kalhov 24, 58842
od 680 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Husí Farma Kalhov na Vysočině s možností ubytování a uspořádání firemních a soukromých akcí a husích hodů!

Další informace

Husí Farma Kalhov nabízí krásné ubytování na statku s možností uspořádání různých akcí. Farmu můžete využít v rámci výletu jako ubytování nebo k uspořádání svatby nebo jiné soukromé či firemní akce. Rádi Vám připravíme výborné občerstvení z domácích surovin. Farma disponuje mnoha společenskými mísnostmi s aparaturou, projektorem, kulečníkem a pingpongovým stolem. Farma ji ideálně umístěna na sjezdu z dálnice D1 mezi Prahou a Brnem a poskytuje ubytování (38 lůžek). Těšíme se na Vaši návštěvu! :)

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
680 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Vegetariánská kuchyně
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
38
Dvoulůžkové pokoje
10
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

TV
WC
Vlastní koupelna

Restaurace

Provoz restaurace je dle domluvy pouze pro větší počet osob. Rádi Vám připravíme občerstvení na přání nebo můžete využít menu z naší farmy (domácí paštiku, kaldoun, farmářskou husu s variací zelí a bramborovými lokšemi, atd.). Na baru si můžete dát různé druhy alko a nealko nápojů, kávu a čaj.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Rádi Vám uspořádáme firmení školení či teambuilding. Můžete využít našich společenských prostor s projektorem či flipcharty. Ke školení či prezentaci vám rádi nachystáme catering včetně coffee breaků.

Sportovní možnosti v okolí

Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Cyklostezky

Okolí

V okolí najdete krásnou přírodu na procházky či cykloturistiku. Obec Kalhov se nachází poblíž Jihlavy, Humpolce, Havlíčkova Brodu, Pelhřimova a Žďáru nad Sázavou. V těchto městech je řada přírodních a kulturních památek. Taktéž můžete v zimě využít možnost lyžařských vleků Šacberk, Křemešník či Luka nad Jihlavou.

Mapa

Autobus 50m
Velká mapa