Hotel Atrium, Jihlava

Husova 1648/36, 58601
od 1.600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 200m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Atrium se nachází jen 3 minuty chůze od hlavního náměstí v historické části Jihlavy. V blízkosti je řada obchodů, restaurací, kin, bank a nedaleko je i zastávka MHD Jihlava. Navštívit můžete ZOO, jihlavské katakomby nebo nedaleký aquapark Vodní ráj nebo zábavní centrum Robinson.

Další informace

Hotel Atrium v Jihlavě je zařízen v rodinném stylu a nabízí svým hostům 15 dvoulůžkových pokojů k ubytování. Každý pokoj je vybaven manželskou postelí s nadměrnou velikostí a kvalitní zdravotní matrací. Nábytek a vybavení penzionu Atrium v Jihlavě včetně doplňků v místnostech napodobuje francouzský styl. Nedílnou součástí každého pokoje je sociální zařízení, lednička i možnost připojení k internetu. 


Ubytování s pejskem malé rasy zdarma pouze po domluvě předem.

Ceny

Apartmán
2.500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.900 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.900 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.600 Kč
Pětilůžkový pokoj
3.400 Kč
Přistýlka
600 Kč
Šestilůžkový pokoj
3.900 Kč
Třílůžkový pokoj
2.400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
20
Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
100
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurant Atrium v Jihlavě nabízí široký výběr pokrmů zahraniční i české kuchyně. Hostům restaurantu Atrium v Jihlavě se nabízí z výběru z 5 hlavních jídel poledního menu, čerstvé i chlazené ryby, hovězí i vepřové steaky z vysoce kvalitního masa, vína vynikající chuti nejen z Moravy a Čech, ale rovněž Itálie, Francie, Španělska, Argentiny. V restaurantu můžete pořádat konference a obchodní rozhovory v konferenční místnost s kapacitou až 35 osob. 

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Fitness, posilovna
Golfový trenažér
Tenisový kurt

Okolí

Jihlava je umístěna v jedné z nejhezčích turistických oblastí České republiky. Patří mezi historicky nejcennější města České republiky a je nejstarším horním městem českých zemí. V dnešní době je Jihlava správním, obchodním, průmyslovým a kulturním centrem kraje Vysočina. Historické jádro města nabízí množství zachovaných památek jakými jsou např. opevnění města s Branou Matky Boží, kašny, morový sloup, několik kostelů v čele s kostelem sv. Jakuba Většího a jeho vyhlídkovou věží či nespočet starobylých měšťanských domů. Neobvyklý zážitek přinese návštěva Jihlavského podzemí, po prohlídce může následovat návštěva vyhlídkové věže kostela přinášející naprosto opačný zážitek.

Mapa

Centrum 200m
Autobus 500m
Vlak 2km
Velká mapa