Restaurace a penzion U Lyžaře, Jihlava

Hybrálec 37, Jihlava, 58601
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension U Lyžaře leží v krásném prostředí uprostřed lesů na okraji Jihlavy a zároveň je nedaleko od průmyslové zóny.

Další informace

Ubytování nabízíme ve čtrnácti dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 35 míst. Jedenáct pokojů je mezonetových s možností přistýlky v horním podlaží. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a WC. Hosté mají na pokojích dále k dispozici LCD TV a bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi). Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoj pro invalidní nebo špatně pohyblivé osoby je umístěn v přízemí budovy a je přístupný ze dvora. V recepci hostům rádi poskytneme tipy pro výlety do okolí i za zábavou. Snídani podáváme dle přání hostů ve společenském prostoru před recepcí nebo přímo v restauraci od úterý do pátku.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Garáže
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Zahrada
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
35
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
10
Kapacita restaurace
75
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV

Restaurace

Restaurace U Lyžaře nabízí ve třech na sebe navazujících prostorech celkovou kapacitu 100 míst. Sál s kapacitou 60-70 míst je vhodný pro větší oslavy, hudební a taneční akce a díky projektoru také pro různá školení a semináře. Jedná se o nekuřácký prostor, jehož příjemnou atmosféru dotváří krb, trámový strop a přímý vstup na zahradu s krytým altánem.

V týdnu je restaurace otevřená od pondělí do čtvrtku v čase od 17:00 do 21:00,v úterý pak do 22:00. Je možné domluvit soukromé akce - školení, oslavy, smuteční hostiny na tel: 608262135

V nábídce nápojů najdete pivo z jihlavského pivovaru. Ti, kteří dávají přednost vínu, si určitě vyberou z kvalitních vín naší vinotéky. Pro malé děti máme připravenou dětskou sedačku. 

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Najdete zde ideální podmínky pro rekreační pobyt, především turistiku, cykloturistiku, lyžování v nedalekém Ski areálu Šacberk nebo na upravovaných běžeckých stopách. Samotný penzion je vhodný pro společenské nebo rodinné akce jako jsou svatby, srazy bývalých spolužáků, smuteční hostiny, školení, firemní akce, tréninková soustředění atd.

  V letních měsících je možné využít také zahradu s krytým posezením, zahradním grilem a hřištěm pro děti. 

Mapa

Velká mapa